REKLAMA
REKLAMA

O krok od złota. Mamy srebro i brąz (ZDJĘCIA)

UNIHOKEJ. Po wygranych turniejach eliminacyjnych organizowanych przez Zespół Szkół w Bukowsku, zawodniczki Jakuba Barcia i Arkadiusza Sochy, stanęły do rywalizacji w Finałowym Turnieju o Mistrzostwo Województwa w Unihokeju. Walka toczyła się między dziewięcioma najlepszymi drużynami Podkarpacia w Zespole Szkół w Kamieniu.

Po ubiegłorocznym zwycięstwie na tym samym terenie, unihokeistki z Bukowska należały do grona faworytek turnieju. Bez problemu wygrały grupę i awansowały do finałowej czwórki, tam jednak cały czas brakowało szczęścia. Bramki przeciwników były „zaczarowane”, a każdy mecz wyglądał podobnie.

Przewaga Bukowska była wyraźna, ale brak skuteczności w sytuacjach bramkowych oraz niewykorzystany rzut karny sprawiły, że w rezultacie, podopieczne Jakuba Barcia w finałach trzykrotnie bezbramkowo zremisowały z Sanokiem, Stobierną i Kamieniem.

Ostatecznie srebrne medale i tytuł wicemistrzyń Podkarpacia to wielki sukces. Fakt, że do złota zabrakło nam jednej strzelonej bramki w meczu z gospodyniami pozostawia niedosyt.


Opis zdjęcia drużyny:

Od lewej stoją: Wyciszkiewicz Marcelina, Podkalicka Maria, Kamyk Anita, Burnat Martyna, Żytka Magdalena, Chrząszcz Alicja, Jakub Barć (trener).

Od lewej na dole: Pituch Magdalena, Radożycka Adrianna, Jasion Karolina, Rak Magdalena (kapitan), Kunda Patrycja, Hanus Iwona, Sochacka Wiktoria, Łuszcz Karolina.

Brązowe medale zdobyły reprezentantki Gimnazjum nr 4 w Sanoku, powtarzając sukces z poprzedniej edycji zawodów.

Skład drużyny:
1.Anna Pogorzelec
2.Martyna Bieleń
3.Magdalena Krystyńska
4.Gabriela Przetacznik
5.Wioletta Struś
6.Karolina Demkowicz
7.Karolina Bukowska
8. Marlena Michalska
9.Justyna Pelc
10.Karolina Kozubek
11.Klaudia Lutak

Opiekun drużyny: Arkadiusz Socha

Zdjęcia: archiwum prywatne

19-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)