REKLAMA
REKLAMA

II LO wygrywa w Turnieju Niepodległości (VIDEO HD)

II LO wygrywa w Turnieju Niepodległości (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Zwycięstwem II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku zakończyła się XX edycja siatkarskiego Turnieju Niepodległości. W finale zmagań „klasztor” ograł I LO.

Turniej Niepodległości organizowany jest w Sanoku od dwudziestu lat. Pierwsze zmagania organizował pan Wójcicki, natomiast z czasem ta rola przypadła mojej osobie – mówi Antoni Sadleja, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku.

W turnieju udział wzięły wszystkie sanocki szkoły ponadgimnazjalne, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej znalazły się: I LO, II LO oraz Zespoły Szkół nr 1 i 5. Natomiast do drugiej grupy trafiły Zespoły Szkół nr 2, 3 i 4.

W półfinałach II LO okazało się lepsze od Zespołu Szkół nr 3 a „Budowlanka” nie sprostała I LO. Finał to już dominacja „klasztoru i pewne zwycięstwo w dwóch setach. Było to piąte zwycięstwo z rzędu w Turnieju Niepodległości siatkarzy II LO w Sanoku.

Skład II LO: Jakub Zmarz, Michał Krawczyk, Sebastian Woźniak, Kuba Leszczyk, Krzysztof Dziadosz, Kamil Dziadosz, Albert Bętkowski, Patryk Kunach, Wojciech Draguła, Marcin Słowiak, Bogusław Hnat, Karol Szczepan, Daniel Terkała, Kacper Rybka, Piotr Pietryka.

Trenerem zespołu jest Grzegorz Pastuszak.

14-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)