REKLAMA
REKLAMA

Nad bieszczadzkimi jeziorami trwa akcja „Bezpieczna woda”

BIESZCZADY. Przez całe wakacje policjanci z Leska prowadzą działania informacyjno-edukacyjne w ramach akcji „Bezpieczna woda”. Jej celem jest popularyzacja i podniesienie świadomości społecznej z zakresu bezpiecznego letniego wypoczynku na wodach i terenach przywodnych.

Policjanci spotykają się z dziećmi wypoczywającymi w Bieszczadach w placówkach zorganizowanego wypoczynku. Również turyści indywidualni mogą wziąć udział w akcji, gdyż w wakacyjne weekendy policjanci odwiedzają popularne miejsca wypoczynku nad wodą, przypominając o zasadach bezpieczeństwa.


Jednocześnie trwa wzmożona kontrola zbiorników solińskiego i myczkowieckiego, szczególnie w miejscach gdzie obowiązuje zakaz kąpieli.


Apelujemy o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa w czasie wypoczynku nad wodą. Pamiętajmy więc o tym, że bezpieczna kąpiel, to kąpiel w miejscu do tego przeznaczonym, które jest odpowiednio oznakowane i w którym nad bezpieczeństwem czuwa ratownik.

źródło: KPP Lesko

08-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)