REKLAMA
REKLAMA

Niedzielne grzybobranie (ZDJĘCIA)

SANOK. Wrzesień. Niedzielne słoneczne popołudnie. Idealna pogoda na grzyby? – Byłem już zrezygnowany bo spacer trwał około dwóch godzin, i nic nie znalazłem, aż tu nagle cała rodzina w jednym miejscu

pisze do nasz Pan Zbigniew, który na grzyby udał się w las w okolicach dzielnicy Olchowce.

Czekamy na zdjęcia od Państwa przedstawiające: jesienne spacery w lesie, Bieszczady jesienią, złotą polską jesień „zatrzymaną w aparacie”. Adres: redakcja@esanok.pl .

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: Esanok.pl, tvBieszczady.pl oraz tvPodkarpacie.pl .

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

17-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)