REKLAMA
REKLAMA

Awantura w aucie przyczyną wypadku? W samochodzie znajdowało się 9-cio miesięczne dziecko

SANOK / PODKARPACIE. Prawdopodobnie awantura wewnątrz samochodu była przyczyną wypadku. Kierująca samochodem BMW nagle zjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w betonowy przepust. W pojeździe jechały cztery osoby, w tym 9-cio miesięczne dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30. Kierująca BMW, 29-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jadąc w stronę miejscowości Niebieszczany w pewnym momencie zjechała do rowu i po przejechaniu kilkunastu metrów uderzyła w betonowy przepust.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas podróży doszło do awantury pomiędzy 59-letnią pasażerką, a kierującą i to mogło być bezpośrednią przyczyną utraty panowania nad pojazdem. 59-latka z podejrzeniem złamania nogi została przewieziona do szpitala. Ponadto w samochodzie znajdowały się dwie osoby, 31-letni mężczyzna i 9-cio miesięczne dziecko, jednak oni nie doznali żadnych obrażeń.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującej oraz pasażerów. 59-letnia kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu, mężczyzna ponad 1,5 promila, natomiast kierująca była trzeźwa.

Czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku. Mają one na celu ustalić wszystkie okoliczności wypadku.

KPP Sanok

31-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)