REKLAMA
REKLAMA

Awantura w aucie przyczyną wypadku? W samochodzie znajdowało się 9-cio miesięczne dziecko

SANOK / PODKARPACIE. Prawdopodobnie awantura wewnątrz samochodu była przyczyną wypadku. Kierująca samochodem BMW nagle zjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w betonowy przepust. W pojeździe jechały cztery osoby, w tym 9-cio miesięczne dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30. Kierująca BMW, 29-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jadąc w stronę miejscowości Niebieszczany w pewnym momencie zjechała do rowu i po przejechaniu kilkunastu metrów uderzyła w betonowy przepust.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas podróży doszło do awantury pomiędzy 59-letnią pasażerką, a kierującą i to mogło być bezpośrednią przyczyną utraty panowania nad pojazdem. 59-latka z podejrzeniem złamania nogi została przewieziona do szpitala. Ponadto w samochodzie znajdowały się dwie osoby, 31-letni mężczyzna i 9-cio miesięczne dziecko, jednak oni nie doznali żadnych obrażeń.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującej oraz pasażerów. 59-letnia kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu, mężczyzna ponad 1,5 promila, natomiast kierująca była trzeźwa.

Czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku. Mają one na celu ustalić wszystkie okoliczności wypadku.

KPP Sanok

31-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)