REKLAMA

Sanoczanka nie daje szans rywalkom

SIATKÓWKA. Zespół seniorek Sanoczanki uczestniczył w turnieju piłki siatkowej, który odbył się w Dębowcu. Nasze siatkarki pokonały drużyny z: Przemyśla, Gorlic i Dębowca nie tracąc nawet jednego seta. To dobry prognostyk przed startem rozgrywek ligowych.

W turnieju w Dębowcu wystąpiły drużyny, które za niespełna miesiąc przystąpią do rozgrywek ligowych. Przemyśl i Sanok zagra w III lidze podkarpackiej, Gorlice w III lidze małopolskiej, a Dębowiec w podkarpackiej lidze juniorek.

Wyniki Sanoczanki podczas turnieju w Dębowcu:

PBS BANK „Sanoczanka” – MKS „POLONIA” POSiR Przemyśl        2:0 (25:23, 25:23)

PBS BANK „Sanoczanka” – KRS „EKSTRIM – GORLICE”        2:0 (25:23, 25:13)

PBS BANK „Sanoczanka” – UKS Gimnazjum Dębowiec          2:0 (25:19,25:19)

Tym samym Sanoczanka zajęła 1. miejsce w turnieju.

Do zespołu prowadzonego przez Ryszarda Karaczkowskiego dołączyła rozgrywająca Sylwia Maciejowska-Gunia. Jej umiejętności zrobiły wrażenie na organizatorach turnieju, którzy zdecydowali o przyznaniu statuetki dla najlepszej rozgrywającej właśnie reprezentantce Sanoka. Wciąż niepewna jest sportowa przyszłość Agnieszki Latoś. Zawodniczka deklaruje chęć gry, ale na ostateczną decyzję o ewentualnym wzmocnieniu szeregów sanockich siatkarek trzeba jeszcze poczekać.

Skład PBS Bank Sanoczanki Sanok: Sylwia Maciejowska-Gunia, Martyna Adamiak, Justyna Bekier, Eliza Bluj, Julia Gaweł, Paulina Knurek, Katarzyna Bury – libero oraz Klaudia Kołodyńska, Anita Lorenc, Agnieszka Górniak.

Premierowy występ Sanoczanki w nowym sezonie 13 października, kiedy nasze siatkarki zagrają na wyjeździe z Polonią Przemyśl. Pierwszy mecz u siebie dopiero 10 listopada. Rywalem będą zawodniczki Stali Mielec.

Foto: Tomasz Sowa

19-09-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.