REKLAMA
REKLAMA

Sukces przedszkolaków z Przedszkola nr 2 w Sanoku

SANOK. Sukcesem mogą pochwalić się dzieci z Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 2 w Sanoku, które zdobyły wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie plastycznym zorganizowanym przez czasopismo Bliżej Przedszkola na temat „Moja mała ojczyzna – mieszkam w …”.

W pracach konkursowych uczestnicy ukazali Zamek, Skansen, a także Herb swojego miasta. Cieszy fakt, że nasi najmłodsi obywatele wnieśli swój mały wkład w propagowanie walorów miasta.

W ramach konkursu dzieci w ciągu kilku miesięcy poznawały swoje miasto: przedszkole, osiedle, muzea, zabytki, pomniki, miejsca użyteczności publicznej, przyrodę. Spotykały się z ciekawymi ludźmi, poznawały elementy historii miasta. Swoje wrażenia i spostrzeżenia odzwierciedlały w formie prac plastycznych, które wzięły udział w I etapie Konkursu.

Jury w składzie pani dyrektor Elżbieta Barańska, Przedstawiciel rodziców – pan Marek Fejdasz, Artysta malarz – pan Zdzisław Twardowski wyłoniło 5 zwycięskich prac wykonanych przez następujące dzieci:

Milenka Bednarczyk – lat 4
Milenka Jalińska – lat 5
Ola Solecka – lat 5
Ola Pelc – lat 4
Weronika Panek – lat 6

23-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)