REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
REKLAMA

TREPCZA: Mini-strefa kibica dla najmłodszych!

TREPCZA. Rodzice dzieci, nie tylko chłopców, ale i dziewczynek, które interesują się piłką  nożną przygotowują dla nich na zbliżający czas EURO 2012 ciekawą propozycję.

Pragniemy się nią podzielić w nadziei, że znajdzie naśladowców  w  innych środowiskach.

MINI STREFA KIBICA to miejsce, w którym na dużym ekranie można będzie wspólnie z dorosłymi oglądać mecze nie tylko polskiej reprezentacji oraz kulturalnie dopingować grające drużyny. Koniecznym „biletem wstępu” do strefy kibica będzie wyposażenie najmłodszych kibiców w odpowiedni makijaż i stroje: koszulki, szaliki, czapki, peruki oraz takie gadżety jak wuzele, bębny, gwizdki itp.

W oczekiwaniu na mecz i jego przerwie w ramach koniecznego „rozprostowania kości” przeprowadzane mogą być liczne konkursy sprawnościowe np. w podbijaniu piłki głową i nogą dla dzieci, czy też rzutki do tarczy dla dorosłych. Na placu w bliskości strefy można rozegrać mecz w mini futbol, np. 2 razy po 10 minut przed meczem i w przerwie – reprezentując drużyny, które danego wieczoru spotkają się „live” na ekranie. Ciekawym uzupełnieniem może być dymiący grill i dla każdego „coś smacznego”.

MINI STREFA KIBICA to kolejny prezent dla dzieci w ramach niedawno obchodzonego Dnia Dziecka. Poinformujemy na ile udało się zrealizować to zamierzenie. Na razie  jeszcze nie dokonano wyboru miejsca strefy, które waha się między Wiejskim Domem Kultury, a zawsze gościnną, lecz położoną w podziemiach kościoła Przystanią JP II. Pewnie jej Patron nie miał by nic przeciwko, by w jej wnętrzu najmłodsi uczyli się wraz ze swymi rodzicami kulturalnego dopingu i szacunku dla każdego sportowca. Radość dzieci  z mile spędzonego czasu podczas EURO 2012 będzie najpiękniejsza nagrodą dla pomysłodawców i organizatorów całego przedsięwzięcia.

Być może MINI-STREFA KIBICA znajdzie swoje miejsce w bliskości Papieskiej Barki. Tutaj dzieci zawsze czują się wyjątkowo radosne i bezpieczne.

Anna

06-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)