REKLAMA
REKLAMA

Ukradł 550 funtów. W organizmie miał ponad 2,5 promila

SANOK / PODKARPACIE. 550 funtów i 20 złotych padło łupem 38 – letniego mężczyzny, który postanowił „zaopiekować” się portfelem kobiety, z którą przebywał na jednym spotkaniu towarzyskim. Kilkadziesiąt minut później złodzieja zatrzymali policjanci.

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że w piątek przed północą była na spotkaniu towarzyskim u koleżanki. Przebywał tam również nieznany jej mężczyzna, który nagle opuścił mieszkanie twierdząc, że musi coś załatwić w mieście. Pokrzywdzona zorientowała się, że został jej skradziony portfel. Natychmiast zadzwoniła po policję.

Kilka minut przed godz. 1. w nocy policjanci patrolując teren zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. Po zatrzymaniu okazało się, że 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego posiada przy sobie większą ilość pieniędzy, część z nich była w brytyjskiej walucie. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić skąd ma przy sobie te pieniądze. Badanie trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. W sobotę usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. O karze dla niego zdecyduje sąd.

źródło: KPP Sanok

26-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)