REKLAMA
REKLAMA

Weź udział w Turnieju Orlika

SANOK. 16. czerwca na Orliku przy I LO w Sanoku zorganizowany zostanie turniej piłkarski w ramach projektu „Orlik Polska”. W turnieju mogą wziąć udział drużyny amatorskie, których zawodnicy nie uczestniczą czynnie w rozgrywkach lokalnych lig piłkarskich.

Uczestnik w dniu organizacji turnieju musi mieć skończone 16 lat.  Organizator bezwzględnie wymagał będzie zgody od opiekunów prawnych na przystąpienie osoby niepełnoletniej do amatorskich rozgrywek. Taka zgoda powinna zostać przedłożona wraz z listą obecności.

Turniej o „Puchar Starosty rozegrany zostanie 16 czerwca br., a godzina rozpoczęcia turnieju podana zostanie 7 dni przed jego rozpoczęciem. Uczestnicy powinni przedłożyć listę obecności, którą można pobrać ze strony Starostwa Powiatowego w Sanoku lub ze strony www.orlikpolska.pl.

Regulamin programu dostępny będzie na stronie Starostwa Powiatowego w Sanoku www.powiat-sanok.pl oraz w biurze animatora sportu na obiekcie sportowym przy I LO w Sanoku. Regulamin będzie bezwzględnie przestrzegany!

Listy obecności należy składać w biurze animatora sportu w godzinach jego urzędowania.

Organizatorami turnieju są Starostwo Powiatowe w Sanoku oraz Fundacja Promocji Sportu Ekoball.

Telefony kontaktowe:
Starostwo Powiatowe w Sanoku: 13 46 52 931/38
Animator Sportu: 500 627 879
Fundacja Promocji Sportu Ekoball: 13 46 41 301, 509 226 573

04-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)