REKLAMA

Z REGIONU: Zdarzenie z udziałem ciągnika

POWIAT BRZOZOWSKI. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Krzemiennej. Mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia się pojazdu.

W wyniku tego zdarzenia ranny został 26-letni kierowca ciągnika i jego pasażer.

Wczoraj około godz. 17 policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Krzemienna. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym typu „Sam” wykonując manewr skrętu, stracił panowanie nad pojazdem I doprowadził do wywrócenia się pojazdu. W wyniku tego zdarzenia ranny został kierowca ciągnika i jego pasażer. Obydwaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy pobrano krew, jej analiza wykaże, czy 26-letni mieszkaniec Krzemiennej był pod wpływem alkoholu.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenie ustalili, że pojazd, którym poruszali się mężczyźni nie był dopuszczony do ruchu. Ponadto ciągnik nie posiadał aktualnego ubezpieczenia OC.

Aktualnie policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie. Pozwoli ono wyjaśnić przyczyny zdarzenia oraz w jakich okolicznościach do niego doszło.

KPP Brzozów
foto: sxc.hu

28-09-2012
Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.