REKLAMA
REKLAMA

Znamy już datę „Niedzieli Polonijnej”

GMINA SANOK. 22 lipca odbędzie się „Niedziela Polonijna”, w ramach której gmina Sanok będzie gościć zespoły, które wezmą udział w 8 Polonijnym Festiwalu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych.

Rok temu, 24 lipca 2011 roku, Gmina Sanok włączyła się w organizację XV Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych, poprzez zaproszenie 10 zespołów tanecznych z całego świata – z USA, Kanady, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Francji i z Czech. Odbyła się wspaniała impreza pełna tradycji, folkloru, tańców oraz międzynarodowych spotkań.

W tym roku Gmina Sanok również podejmie się uczestnictwa w tej wyjątkowej inicjatywie. Tym razem odbędzie się 8 Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych.

W ramach 8 Polonijnego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych organizowanego przez Rzeszowski Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w dniach 19-26 lipca Iwoniczu-Zdrój, 22 lipca b.r. do Sanoka zawitają dziecięce zespoły polonijne, które zaprezentują barwne programy taneczne.

Już dzisiaj zapraszamy na „Niedzielę Polonijną”. To wyjątkowe spotkanie z dziecięcą Polonią, połączone z niesamowitymi wrażeniami artystycznymi.

8 Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
19-26 lipca 2012,  Iwonicz-Zdrój
22 lipca – „Niedziela Polonijna”, Skansen w Sanoku

Już wkrótce zostanie opublikowany szczegółowy program imprezy!

17-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)