REKLAMA
REKLAMA

Zwycięzcy Łukacijewska CUP pokibicują na piątkowym meczu T-Mobile Ekstraklasy

PIŁKA NOŻNA. Dwie najlepsze drużyny turnieju piłkarskiego Łukacijewska CUP 2012 – drużyna dziewcząt z ZS w Gorzycach oraz reprezentanci SP nr 5 w Dębicy obejrzą na żywo mecz T-Mobile Ekstraklasy, Wisła – Legia.

Będzie to piątkowe spotkanie Legii Warszawa z Wisłą Kraków, rozegrane w ramach VI kolejki jesiennych spotkań T-Mobile Ekstraklasy.

Mistrzynie oraz Mistrzowie Łukacijewska CUP wyjazd do Warszawy wywalczyli sobie podczas finału turnieju piłkarskiego organizowanego wiosną br. przez Poseł Elżbietę Łukacijewską. Uczestnictwo na meczu ligowym to tylko jeden z punktów wycieczki organizowanej przez Panią Poseł. Młodzi piłkarze dodatkowo zwiedzą Centrum Nauki Kopernik, siedzibę Sejmu RP oraz będą mieli okazję spotkać się z Minister Sportu i Turystyki RP Joanną Muchą. Niewątpliwie dużą dawkę emocji, młodym adeptom piłki nożnej, dostarczy również planowana na piątkowe popołudnie wizyta na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

04-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)