REKLAMA
REKLAMA

18-latek kradł kosmetyki z apteki, a później sprzedawał je podając się za akwizytora

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 18-latka, który kilkakrotnie z tej samej apteki ukradł kosmetyki. Pochodzące z kradzieży kremy sprzedawał przypadkowym przechodniom podając się za przedstawiciela handlowego. W trakcie postępowania okazało się, że pomagał mu 15-letni kolega.

Końcem października doszło do kilku kradzieży kosmetyków z apteki przy ul. Mickiewicza w Sanoku. Policjanci prowadzili czynności w celu wykrycia sprawcy, który w kilkudniowych odstępach zabrał pięć zestawów kosmetyków o łącznej wartości 549,5 zł.

Znając rysopis sprawcy, wczoraj około godz. 19 w Sanoku przy ul. Przemyskiej funkcjonariusze sanockiej jednostki Policji zatrzymali młodego mężczyznę, który pasował do opisu. Po przywiezieniu go do komendy, w trakcie rozpytania 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Ponadto policjanci ustalili, że w kradzieżach pomagał mu 15-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który odwracał uwagę personelu umożliwiając sprawcy zabranie kosmetyków z półki. Złodziej następnie sprzedawał je przypadkowym przechodniom po okazyjnej cenie podając się za akwizytora.

Zebrane materiały trafią do sądu.

 

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

08-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)