REKLAMA
REKLAMA

Mężczyzna ukradł torebkę, a później się awanturował

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci w trakcie przeszukania odzieży mężczyzny wskazanego jako sprawca kradzieży znaleźli portfel wraz dokumentami należący do poszkodowanej. Złodziej był pijany i odmawiał składania wyjaśnień dlatego funkcjonariusze zatrzymali go w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Dziś w nocy około godziny 2.20 policjanci otrzymali zgłoszenie, że doszło do kradzieży w jednym z lokali na ul. Mickiewicza w Sanoku. Z informacji zebranych na miejscu wynikało, że nieznany mężczyzna zabrał z loży torebkę damską, w której znajdował się telefon oraz portfel z pieniędzmi.

Jako sprawca kradzieży był typowany jeden z klientów lokalu, który zaraz po zaistnieniu przestępstwa oddał pokrzywdzonej telefon. Do zatrzymania mężczyzny przyczynili sie ochroniarze lokalu, którzy wyprowadzili go na zewnątrz, a następnie przekazali policjantom. W trakcie przeszukania odzieży 25-letniego mieszkańca powiatu sanockiego policjanci ujawnili, że mężczyzna miał przy sobie portfel należący do pokrzywdzonej. Sprawcę przebadano na alkomacie. Okazało się, że ma w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Mężczyzna nie chciał odpowiadać na pytania policjantów, zachowywał się wulgarnie i arogancko, dlatego też został osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych wyjaśnień.

 

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

08-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)