REKLAMA
REKLAMA

18-latek został zatrzymany za kradzież 19 czekolad

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci podczas patrolowania ul. Dmowskiego zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież w sklepie. Po zatrzymaniu go i przeszukaniu odzieży okazało się, że ma przy sobie czekoladę, która chwilę wcześniej została skradziona. Sprawca przyznał się do popełnienia wykroczenia. O karze dla mężczyzny zdecyduje sąd.

Policjanci interweniowali wczoraj w Sanoku na ul. Zamkowej około godz. 22. Ze zgłoszenia wynikało, że w sklepie młody człowiek ukradł około 20 czekolad z półki i nie płacąc za towar, uciekł.

Policjanci po przejrzeniu monitoringu rozpoczęli patrolowanie pobliskiego rejonu w poszukiwaniu złodzieja. W okolicy ul. Dmowskiego zauważyli mężczyznę, który odpowiadał wizerunkowi sprawcy kradzieży. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął uciekać. Po zatrzymaniu go policjanci znaleźli przy nim czekoladę.

Zatrzymany przyznał, że chwilę wcześniej ze sklepu ukradł 19 czekolad. Kilka z nich zjadł, a resztę rozdał znajomym. Badanie alkomatem wykazało, że 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego był trzeźwy.

Sprzedawca oszacował straty na kwotę około 60 zł. Sprawa będzie skierowana do sądu. Tam zapadnie decyzja, co do kary dla złodzieja.

 

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

12-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)