REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

SZPITAL SANOK: 2 mln złotych dofinansowania dla szpitala

SZPITAL SANOK / PODKARPACIE. Sanocki szpital otrzyma dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego na termomodernizację głównego budynku. Właśnie ogłoszono listę projektów, które otrzymają wsparcie. Bardzo się cieszymy, bo to spore pieniądze, dzięki którym w szpitalu będzie cieplej i oszczędniej – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki.

SP ZOZ na termomodernizację otrzyma blisko 2 mln zł, natomiast cała inwestycja będzie kosztować prawie 4.5 mln zł – dodaje starosta.

W trakcie oceny komisja ekspertów przyznawała najwięcej punktów tym projektom, które były w wysokim stopniu zgodne z aktualnymi potrzebami i mają znaczący wpływ na zrównoważony rozwój województwa. Na termomodernizacje pieniądze otrzyma 83 instytucje z terenu Podkarpacia.

Pieniądze pochodzą z dodatkowej puli przeznaczonej przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.

Widząc ogromne potrzeby w zakresie infrastruktury energetycznej, jak również uwzględniając kwoty dostępnych środków w ramach osi priorytetowej II oraz wahań kursu euro, jako zarząd zdecydowaliśmy o przeznaczeniu dodatkowych pieniędzy na ten właśnie nabór wniosków – mówi Sławomir Miklicz członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

22-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)