REKLAMA
REKLAMA

Policjanci odzyskali skradzione 20 tys. złotych

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Szybkie i sprawne działania policjantów z Brzozowa i Nowego Żmigrodu pozwoliły na ustalenie sprawcy kradzieży 20 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło  wczoraj na terenie gminy Haczów. Odpowiedzialna za to przestępstwo okazała się 28-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego.

Policjanci odzyskali całą skradzioną kwotę. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 15 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży pieniędzy. Do przestępstwa doszło w jednym z domów w Haczowie. Z relacji zawiadamiającego mężczyzny wynikało, że kradzieży dokonano kilka godzin wcześniej tego samego dnia. W rozmowie z pokrzywdzonym policjanci zebrali wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy. Łupem złodzieja padły pieniądze w kwocie 20 tysięcy złotych.

Policjanci natychmiast podjęli czynności w tej sprawie. Funkcjonariusze zweryfikowali posiadane informacje i  zebrany materiał dowodowy w tej sprawie ustalając, że przestępstwa mogła dokonać 28-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego. Dzięki współpracy brzozowskich policjantów z funkcjonariuszami  z Posterunku Policji w Nowym Żmigrodzie zatrzymano sprawczynię przestępstwa.

Funkcjonariusze podczas przeszukania ujawnili 20 tysięcy złotych. Jak się okazało pieniądze faktycznie pochodziły z dokonanego przez nią przestępstwa. Cała kwota została zabezpieczona i wkrótce pieniądze wrócą do rąk prawowitego właściciela.

Kobieta usłyszała zarzut kradzieży. 28-latka przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia.  Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat.

KPP Brzozów

22-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)