REKLAMA
REKLAMA

„Autosany” dojechały do Łomży

SANOK / PODKARPACIE. W listopadzie kolejne autobusy Autosan zostały przekazane klientowi. Tym razem były to trzy międzymiastowe  pojazdy Lider 9, które dostarczono do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży.

Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego w pojazdach tych zamontowane zostały silniki Iveco spełniające normę czystości spalin EEV oraz manualne skrzynie biegów ZF. Komfort i bezpieczeństwo podróżowania zapewnione są m. in. poprzez klimatyzację z indywidualnymi nadmuchami dla pasażerów, indywidualne oświetlenie oraz wygodne, uchylne fotele pasażerskie z przesuwem bocznym i 3 pkt. pasami bezpieczeństwa. Pojemność pasażerska każdego autobusu to 33 miejsca siedzące (plus miejsce pilota) oraz  18  miejsc stojących.

Pozytywne opinie dotyczące zakupionych pojazdów wyrażali przedstawiciele Zarządu i Rady Nadzorczej PKS w Łomży, którzy uczestniczyli w odbiorze autobusów.

Spotkały się one również z uznaniem kierowców Przedsiębiorstwa, którzy przetestowali je zaraz po przekazaniu przez przedstawicieli Autosan.

PKS w Łomży jest kolejną firmą, która mimo trudnej sytuacji w jakiej znalazł się Autosan popiera nasze działania zmierzające do kontynuacji i rozwoju produkcji autobusów w Sanoku.

Po raz kolejny deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania wyrażanego przez naszych kontrahentów.

Autobusy opuszczające mury fabryki to najlepszy dowód na to, że zgodnie z deklaracjami Syndyk, który od 7 października br. kieruje działalnością AUTOSAN S.A. zamierza kontynuować produkcję Spółki, zarówno w zakresie autobusów, jak i innych wyrobów.

źródło: Oficjalna strona internetowa Autosanu

13-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)