REKLAMA
REKLAMA

Urząd Marszałkowski: Zakończenie remontu drogi Zagórz – Komańcza w lipcu lub sierpniu przyszłego roku!

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie do nieoficjalnego terminu zakończenia inwestycji drogi Zagórz – Komańcza w minionym tygodniu bezpośrednio się nie odniósł. Pomimo, że od miesiąca Urząd Marszałkowski przewiduje finał prac budowlanych na przyszłoroczne wakacje.

– W chwili obecnej nie da się określić konkretnej daty. Aneks do umowy został podpisany z datą zakończenia robót do 21 listopada br. W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie z wykonawcą, podczas którego zostanie przeanalizowany m.in. postęp prac na budowie. Nie są wykluczone również negocjacje związane ze zmianą terminu zakończenia kontraktu – mówiła 6 listopada Ewa Sudoł-Sikora, specjalista ds. Informacji Publicznej w Podkarpackim Zarządzie Dróg Wojewódzkich.

Co ciekawe, radny województwa podkarpackiego Sławomir Miklicz złożył interpelację dotyczącą uruchomienia połączenia kolejowego do Łupkowa, w kontekście remontu drogi Zagórz- Komańcza.

– Zapytałem Marszałka Województwa, czy teraz Zarząd planuje uruchomienie połączenia do Łupkowa, które w sposób znaczący ułatwiło by komunikację, zwłaszcza w obliczu przedłużającego się remontu drogi Zagórz – Komańcza -mówi Sławomir Miklicz.

Poniżej publikujemy odpowiedź Urzędu Marszałkowskiego

embe

13-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)