REKLAMA

Bezpieczni w ruchu drogowym (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. 30 kwietnia 2013 roku o godzinie 9.00 w Gimnazjum nr 2 w Zagórzu odbył się gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie.

Do konkursu zgłosiły się wszystkie szkoły z terenu Gminy Zagórz

, 6 drużyn w kategorii szkół podstawowych (SP nr 1 w Zagórzu, SP Tarnawa Dolna, SP Łukowe, SP Mokre, SP Czaszyn, i SP Poraż) oraz 2 drużyny w kategorii szkół gimnazjalnych (Gimnazjum nr 2 w Zagórzu oraz Gimnazjum w Tarnawie Dolnej). Łącznie do rywalizacji stanęło 24 uczestników.

Konkurs obejmował test z zakresu wiedzy o ruchu drogowym oraz bezpiecznego zachowania się na drodze, konkurencje sprawnościowe, przejazd na rowerze przez miasteczko ruchu drogowego.

Na początku Tomasz Rudy, dyrektor Gimnazjum nr 2 w Zagórzu, przywitał bardzo serdecznie przybyłe drużyny wraz z opiekunami.

Po części teoretycznej uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek, a komisja sprawdzała i podliczała punkty zdobyte po napisaniu testów. Następnie odbył się etap sprawnościowy konkursu.

Miejsca w  kategorii szkół podstawowych:
– I miejsce Szkoła Podstawowa w Porażu,
– II miejsce Szkoła Podstawowa w Tarnawie Dolnej,
– III miejsce Szkoła Podstawowa w Łukowem.

W kategorii szkół gimnazjalnych:
– I miejsce Gimnazjum w Tarnawie Dolnej,
– II miejsce Gimnazjum nr 2 w Zagórzu.

Wręczenia dyplomów za czołowe miejsca na podium dokonał Janusz Fal – dyrektor Zespołu Obsługi Szkół w Zagórzu.

Nad przygotowaniem, przeprowadzeniem i podsumowaniem konkursu czuwał pan Artur Krzywda, nauczyciel informatyki i zajęć technicznych w Gimnazjum nr 2 w Zagórzu.

materiały nadesłane

02-05-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.