REKLAMA

Bieszczady24.pl: 3, 2, 1 start! Rusza sezon imprez w Bieszczadach i Sanoku!

Bieszczady24.pl. Koncerty, festyny, turnieje sportowe, wystawy, pikniki i wiele innych atrakcji czeka na nas w najbliższe, miejmy nadzieję słoneczne piątki, soboty i niedziele. Przedstawiamy weekendowy rozkład jazdy. Dowiedz się co, gdzie i kiedy. Wybierz najlepszą dla siebie imprezę.

UWAGA

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl . Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redkacją .

Piątek 19 kwieceiń

Wolontariat II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku zaprasza na koncert!

SANOK. Wolontariusze II LO w Sanoku zapraszają na koncert charytatywny „Klasyka Polskiej Muzyki”, który odbędzie się w dniu 19.04.2013 (piątek) o godz. 17.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku. Wystąpią dla Państwa uczniowie II LO oraz PSM i SSM w repertuarze m.in.: Anny Jantar czy Edyty Geppert.

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne w Sanoku zaprasza między innymi do oglądania galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.


Sobota 20 kwiecień

I Gala Ślubna w Sanoku

SANOK. Hotel Centrum Promocji Zdrowia Sanvit zaprasza na I Galę Ślubną w Sanoku, która odbędzie się 20-21 kwietnia (sobota-niedziela) od 14:00 do 20:00. Gala ślubna zorganizowana specjalnie dla przyszłych Nowożeńców. Swoje usługi zaprezentują firmy działające w branży ślubno – weselnej.

Mecze piłkarskie Ekoball Sanok – Resovia Rzeszów

SANOK. Fundacja Promocji Sportu Ekoball zaprasza na mecze trampkarzy Ekoball Sanok – Resovia Rzeszów. Spotkania odbędą się w sobotę, kolejno o godzinie 11:00 i 13:00 na stadionie w Bykowcach.

 

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli- dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Wernisaż wystawy „Bieszczadzkie zadumania”

LESKO. Bieszczadzki Dom Kultury, Galeria Sztuki Synagoga zaprasza na wernisaż wystawy „Bieszczadzkie zadumania”, który odbędzie się w sobotę o godzinie 12:00. W trakcie recital rzeźbiarza bieszczadzkiego Adama Glinczewskiego „Łysy”.

Piknik ogrodniczy w Sanoku


Niedziela 21 kwiecień

Galicyjska Graciarnia – Giełda Staroci

SANOK. Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza do Galicyjskiej Graciarni na Giełdę Staroci. Pierwsza okazja do nabycia unikalnych przedmiotów już 21 kwietnia w Parku Etnograficznym, przy ul. Rybickiego 3 w Sanoku.

 

 


Wtorek 23.04:

Spektakl „Zapasy z życiem” E.E.Schmitta w Zagórzu

ZAGÓRZ. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu oraz grupa teatralna „TEZA” mają zaszczyt zaprosić na spektakl E.E.Schmitta „Zapasy z życiem”, który odbędzie się 23 kwietnia (wtorek) o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej MGOKiS w Zagórzu.

 


Zobacz także materiał filmowy dotyczące rozpoczynającego się sezonu turystycznego w Bieszczadach:

Czy Bieszczady są gotowe na rozpoczęcie sezonu turystycznego? (FILM)

źródło: Bieszczady24.pl

UWAGA

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl . Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redkacją .

 

 

 

20-04-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.