REKLAMA
REKLAMA

Bieszczady24.pl: 3, 2, 1 start! Rusza sezon imprez w Bieszczadach i Sanoku!

Bieszczady24.pl. Koncerty, festyny, turnieje sportowe, wystawy, pikniki i wiele innych atrakcji czeka na nas w najbliższe, miejmy nadzieję słoneczne piątki, soboty i niedziele. Przedstawiamy weekendowy rozkład jazdy. Dowiedz się co, gdzie i kiedy. Wybierz najlepszą dla siebie imprezę.

UWAGA

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl . Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redkacją .

Piątek 19 kwieceiń

Wolontariat II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku zaprasza na koncert!

SANOK. Wolontariusze II LO w Sanoku zapraszają na koncert charytatywny „Klasyka Polskiej Muzyki”, który odbędzie się w dniu 19.04.2013 (piątek) o godz. 17.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku. Wystąpią dla Państwa uczniowie II LO oraz PSM i SSM w repertuarze m.in.: Anny Jantar czy Edyty Geppert.

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne w Sanoku zaprasza między innymi do oglądania galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.


Sobota 20 kwiecień

I Gala Ślubna w Sanoku

SANOK. Hotel Centrum Promocji Zdrowia Sanvit zaprasza na I Galę Ślubną w Sanoku, która odbędzie się 20-21 kwietnia (sobota-niedziela) od 14:00 do 20:00. Gala ślubna zorganizowana specjalnie dla przyszłych Nowożeńców. Swoje usługi zaprezentują firmy działające w branży ślubno – weselnej.

Mecze piłkarskie Ekoball Sanok – Resovia Rzeszów

SANOK. Fundacja Promocji Sportu Ekoball zaprasza na mecze trampkarzy Ekoball Sanok – Resovia Rzeszów. Spotkania odbędą się w sobotę, kolejno o godzinie 11:00 i 13:00 na stadionie w Bykowcach.

 

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli- dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Wernisaż wystawy „Bieszczadzkie zadumania”

LESKO. Bieszczadzki Dom Kultury, Galeria Sztuki Synagoga zaprasza na wernisaż wystawy „Bieszczadzkie zadumania”, który odbędzie się w sobotę o godzinie 12:00. W trakcie recital rzeźbiarza bieszczadzkiego Adama Glinczewskiego „Łysy”.

Piknik ogrodniczy w Sanoku


Niedziela 21 kwiecień

Galicyjska Graciarnia – Giełda Staroci

SANOK. Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza do Galicyjskiej Graciarni na Giełdę Staroci. Pierwsza okazja do nabycia unikalnych przedmiotów już 21 kwietnia w Parku Etnograficznym, przy ul. Rybickiego 3 w Sanoku.

 

 


Wtorek 23.04:

Spektakl „Zapasy z życiem” E.E.Schmitta w Zagórzu

ZAGÓRZ. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu oraz grupa teatralna „TEZA” mają zaszczyt zaprosić na spektakl E.E.Schmitta „Zapasy z życiem”, który odbędzie się 23 kwietnia (wtorek) o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej MGOKiS w Zagórzu.

 


Zobacz także materiał filmowy dotyczące rozpoczynającego się sezonu turystycznego w Bieszczadach:

Czy Bieszczady są gotowe na rozpoczęcie sezonu turystycznego? (FILM)

źródło: Bieszczady24.pl

UWAGA

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl . Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redkacją .

 

 

 

20-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)