REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Bieszczadach i w Sanoku!

Bieszczady24.pl. Choć wakacje minęły, imprezowe nastroje pozostały! ,,Igraszki z diabłem”, Harasymiada, Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier oraz Europejskie Dni Dziedzictwa, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu.  Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


6 września 2013 (piątek)

,,Igraszki z diabłem” i fundacją Czas Nadziei

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższy piątek Zielona Czytelnia MBP w Sanoku gościć będzie Teatr pod Patronikiem oraz Fundację Czas Nadziei. Przy wejściu Fundacja zbierać będzie wolne datki na cele statutowe.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,Powracający cień” Jana Szczepana Szczepkowskiego

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż wystawy Jana Szczepana Szczepkowskiego pod nazwą Powracający cień. Wernisaż rozpocznie się w najbliższy piątek (6 bm) o godz.18.00.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Krudowie w 3D w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Do prehistorycznego świata przybywa geniusz z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest… ogień. Bajka dla młodszych i dla tych troszkę większych w SDK

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

OBECNOŚĆ w SDK – obowiązkowa!

SANOK / PODKARPACIE. Słynna para badaczy zjawisk paranormalnych zostaje poproszona o pomoc rodzinie, którą terroryzuje potężny demon. Dla wszystkich miłośników horrorów, Sanockim Dom Kultury otwiera swe drzwi.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

V Harasymiada w Komańczy

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Wrzesień jak co roku w Komańczy staje się stolicą poezji w najwyższym wydaniu. Tym razem kulminacyjny moment przypada na 6 września, kiedy to odbędzie się już V edycja spotkań poświęconych poezji Jerzego Harasymowicza pn. „Harasymiada

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


7 września 2013 (sobota)

Czytanie Fredry w Leskiej Bibliotece Publicznej

LESKO / PODKARPACIE. Bibliotek Publiczna w Lesku zapraszana czytanie Aleksandra Fredry. Akcja prowadzona jest w ramach ,,Narodowego czytania”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Dożynki gminy Czarna

CZARNA / PODKARPACIE. Wójt gminy Czarna oraz Sołtys sołectwa Żłobek zapraszają na dożynki gminne. W tym roku uroczystości dożynkowe odbywać się będą we wsi Żłobek.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Acoustic Acrobats

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych oraz Kawiarnia w Młynie zapraszają na koncert Karola Śmiałka.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Popołudnie z Aleksandrem Fredro

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza dzieci i młodzież na popołudnie z Aleksandrem Fredro w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe czytanie 2013”

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

VIII Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę będziemy gościć miłośników Austro-Węgier. W trakcie VIII edycji Spotkań otworzona zostanie wystawa pod nazwą ,,Byliśmy tchnieniem milionów”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


8 września 2013 (niedziela)

Dożynki gminy Lutowiska

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Sołectwo Ustrzyki Górne, Gmina Lutowiska, Gminny Ośrodek Kultury im.Jerzego Janickiego w Lutowiskach zapraszają na dożynki gminne w Ustrzykach Górnych.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Dożynki gminy Sanok w Czerteżu już w najbliższą niedzielę!

GMINA SANOK: Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury, Sołectwo Czerteż i Zabłotce serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 8 września w Czerteżu.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Europejskie Dni Dziedzictwa

SANOK / PODKARPACIE. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku zaprasza 8 września (niedziela)do udziału w Europejskich Dni Dziedzictwa 2013.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Otwarcie Parku Gminnego w Jasienicy Rosielnej

JASIENICA ROSIELNA / PODKARPACIE. Wójt Gminy Jasienica Rosielna oraz LGD ,,Ziemia Brzozowska” zapraszają na oficjalne otwarcie Parku Gminnego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Pożegnanie lata w Domaradzu

DOMARADZ / PODKARPACIE. Wójt gminy Domaradz, LGD Ziemia Brzozowska zapraszają na pożegnanie lata 2013.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

06-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)