REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Bieszczadach i w Sanoku!

Bieszczady24.pl. Choć wakacje minęły, imprezowe nastroje pozostały! ,,Igraszki z diabłem”, Harasymiada, Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier oraz Europejskie Dni Dziedzictwa, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu.  Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


6 września 2013 (piątek)

,,Igraszki z diabłem” i fundacją Czas Nadziei

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższy piątek Zielona Czytelnia MBP w Sanoku gościć będzie Teatr pod Patronikiem oraz Fundację Czas Nadziei. Przy wejściu Fundacja zbierać będzie wolne datki na cele statutowe.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,Powracający cień” Jana Szczepana Szczepkowskiego

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż wystawy Jana Szczepana Szczepkowskiego pod nazwą Powracający cień. Wernisaż rozpocznie się w najbliższy piątek (6 bm) o godz.18.00.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Krudowie w 3D w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Do prehistorycznego świata przybywa geniusz z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest… ogień. Bajka dla młodszych i dla tych troszkę większych w SDK

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

OBECNOŚĆ w SDK – obowiązkowa!

SANOK / PODKARPACIE. Słynna para badaczy zjawisk paranormalnych zostaje poproszona o pomoc rodzinie, którą terroryzuje potężny demon. Dla wszystkich miłośników horrorów, Sanockim Dom Kultury otwiera swe drzwi.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

V Harasymiada w Komańczy

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Wrzesień jak co roku w Komańczy staje się stolicą poezji w najwyższym wydaniu. Tym razem kulminacyjny moment przypada na 6 września, kiedy to odbędzie się już V edycja spotkań poświęconych poezji Jerzego Harasymowicza pn. „Harasymiada

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


7 września 2013 (sobota)

Czytanie Fredry w Leskiej Bibliotece Publicznej

LESKO / PODKARPACIE. Bibliotek Publiczna w Lesku zapraszana czytanie Aleksandra Fredry. Akcja prowadzona jest w ramach ,,Narodowego czytania”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Dożynki gminy Czarna

CZARNA / PODKARPACIE. Wójt gminy Czarna oraz Sołtys sołectwa Żłobek zapraszają na dożynki gminne. W tym roku uroczystości dożynkowe odbywać się będą we wsi Żłobek.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Acoustic Acrobats

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych oraz Kawiarnia w Młynie zapraszają na koncert Karola Śmiałka.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Popołudnie z Aleksandrem Fredro

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza dzieci i młodzież na popołudnie z Aleksandrem Fredro w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe czytanie 2013”

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

VIII Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę będziemy gościć miłośników Austro-Węgier. W trakcie VIII edycji Spotkań otworzona zostanie wystawa pod nazwą ,,Byliśmy tchnieniem milionów”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


8 września 2013 (niedziela)

Dożynki gminy Lutowiska

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Sołectwo Ustrzyki Górne, Gmina Lutowiska, Gminny Ośrodek Kultury im.Jerzego Janickiego w Lutowiskach zapraszają na dożynki gminne w Ustrzykach Górnych.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Dożynki gminy Sanok w Czerteżu już w najbliższą niedzielę!

GMINA SANOK: Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury, Sołectwo Czerteż i Zabłotce serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 8 września w Czerteżu.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Europejskie Dni Dziedzictwa

SANOK / PODKARPACIE. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku zaprasza 8 września (niedziela)do udziału w Europejskich Dni Dziedzictwa 2013.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Otwarcie Parku Gminnego w Jasienicy Rosielnej

JASIENICA ROSIELNA / PODKARPACIE. Wójt Gminy Jasienica Rosielna oraz LGD ,,Ziemia Brzozowska” zapraszają na oficjalne otwarcie Parku Gminnego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Pożegnanie lata w Domaradzu

DOMARADZ / PODKARPACIE. Wójt gminy Domaradz, LGD Ziemia Brzozowska zapraszają na pożegnanie lata 2013.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

06-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)