REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Przedświąteczny weekend w Bieszczadach i w Sanoku

Bieszczady24.pl. Przedświąteczny weekend zapowiada się bardzo gorąco! Jarmarki Bożonarodzeniowe, spotkania opłatkowe, turniej gwiazdkowy i wiele innych. To wszystko czeka na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


20 grudnia 2013 (piątek)

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Kupcy z targowiska miejskiego „MÓJ RYNEK” serdecznie zapraszają na świąteczne zakupy.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


21 grudnia 2013 (sobota)

Bieszczady. Gdzie diabły, hucuły, ukraińce

UHERCE MINERALNE / PODKARPACIE. Bieszczadzka Wytwórnia Piwa ,,Ursa Maior” oraz wydawnictwo Libra zapraszaja na promocję książki Stanisława Krynickiego: ,,Bieszczady. Gdzie diabły, hucuły, ukraińce”

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Tego lata w Andach…

CISNA / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Centrum Kultury i Ekologii na opowieści o Ameryce Południowej oraz wystawę fotograficzną Sylwii Wróbel „Tego lata w Andach”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

V Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Mistrzostwa Leska

LESKO / PODKARPACIE. Urząd Miasta i Gminy Lesko oraz Leskie Centrum Edukacji, Sportu i Promocji zapraszają na V Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Mistrzostwa Leska.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


22 grudnia 2013 (niedziela)

Beski Wieczór Wigilijny

BESKO / PODKARPACIE. Wójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko ,,Beskowianki” zapraszają na wieczór wigilijny, poprzedzony wystawą bożonarodzeniową.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Coroczna Wigilia w Rynku

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Jak co roku, gmina Ustrzyki Dolne zaprasza na wspólną Wigilię w Rynku oraz Kiermasz Świąteczny.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

II Kiermasz Bożonarodzeniowy

BESKO / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na II Kiermasz Bożonarodzeniowy do Sali Konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

III Jarmark Bożonarodzeniowy

SANOK / PODKARPACIE. Już w niedzielę na Rynku Galicyjskim w Skansenie odbędzie się III Jarmark Bożonarodzeniowy. Start o godz. 11.00.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

 


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: sxc.hu

20-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)