REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Przedświąteczny weekend w Bieszczadach i w Sanoku

Bieszczady24.pl. Przedświąteczny weekend zapowiada się bardzo gorąco! Jarmarki Bożonarodzeniowe, spotkania opłatkowe, turniej gwiazdkowy i wiele innych. To wszystko czeka na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


20 grudnia 2013 (piątek)

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Kupcy z targowiska miejskiego „MÓJ RYNEK” serdecznie zapraszają na świąteczne zakupy.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


21 grudnia 2013 (sobota)

Bieszczady. Gdzie diabły, hucuły, ukraińce

UHERCE MINERALNE / PODKARPACIE. Bieszczadzka Wytwórnia Piwa ,,Ursa Maior” oraz wydawnictwo Libra zapraszaja na promocję książki Stanisława Krynickiego: ,,Bieszczady. Gdzie diabły, hucuły, ukraińce”

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Tego lata w Andach…

CISNA / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Centrum Kultury i Ekologii na opowieści o Ameryce Południowej oraz wystawę fotograficzną Sylwii Wróbel „Tego lata w Andach”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

V Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Mistrzostwa Leska

LESKO / PODKARPACIE. Urząd Miasta i Gminy Lesko oraz Leskie Centrum Edukacji, Sportu i Promocji zapraszają na V Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Mistrzostwa Leska.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


22 grudnia 2013 (niedziela)

Beski Wieczór Wigilijny

BESKO / PODKARPACIE. Wójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko ,,Beskowianki” zapraszają na wieczór wigilijny, poprzedzony wystawą bożonarodzeniową.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Coroczna Wigilia w Rynku

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Jak co roku, gmina Ustrzyki Dolne zaprasza na wspólną Wigilię w Rynku oraz Kiermasz Świąteczny.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

II Kiermasz Bożonarodzeniowy

BESKO / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na II Kiermasz Bożonarodzeniowy do Sali Konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

III Jarmark Bożonarodzeniowy

SANOK / PODKARPACIE. Już w niedzielę na Rynku Galicyjskim w Skansenie odbędzie się III Jarmark Bożonarodzeniowy. Start o godz. 11.00.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

 


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: sxc.hu

20-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)