REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Bilans akcji ,,Znicz” na podkarpackich drogach. Zginęły 2 osoby

PODKARPACIE. „Znicz” to kryptonim największej dorocznej policyjnej operacji, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w dniu Wszystkich Świętych. Tegoroczne działania rozpoczęły się we czwartek, 31 października i skończyły w niedzielę 3 listopada.

Jak co roku głównym zadaniem policjantów była dbałość o płynność i porządek ruchu. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy.

W tym roku na podkarpackich drogach zginęły 2 osoby, doszło do 24 wypadków, w których rannych zostało 31 osób.

W porównaniu do lat ubiegłych zatrzymano mniej nietrzeźwych kierowców, zmniejszyła się liczba rannych, jednak liczba wypadków jest podobna.

W ramach akcji ,,Znicz” o bezpieczeństwo na drogach powiatu sanockiego dbało 116 policjantów oraz 3 funkcjonariuszy innych służb, takich jak Straż Graniczna i Straż Miejska.

Statystyki tegorocznej akcji wskazują, że na drogach było bezpieczniej niż w roku ubiegłym. Na szczególną uwagę zasługuje liczba wypadków, osób rannych oraz nietrzeźwych kierujących.  Poniżej podsumowanie zdarzeń w powiecie sanockim.

źródło: KWP

04-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)