REKLAMA
REKLAMA

Chciał ukraść ze sklepu kosmetyki. Zatrzymał go policjant po służbie

SANOK / PODKARPACIE. Będący po służbie policjant, podczas zakupów w sklepie, zauważył mężczyznę próbującego wyjść z towarem, za który nie zapłacił. Funkcjonariusz zatrzymał złodzieja poza sklepem i przekazał policjantom przybyłym na interwencję.

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 17. w sklepie przy ul. Dworcowej w Sanoku. Będący po służbie policjant podczas robienia zakupów zauważył mężczyznę, który wziął towar z półki sklepowej i szedł w kierunku wyjścia. Podejrzewając, że mężczyzna może chcieć ukraść zabrany towar, obserwował sytuację.

Widząc jak sprawca opuszcza sklep nie płacąc za zakupy, udał się za złodziejem. Zatrzymał go poza terenem sklepu i przytrzymał do przyjazdu policyjnego patrolu.

Sprawcą kradzieży okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna zabrał ze sklepu artykuły spożywcze i kosmetyki wartości około 30 zł. Towar został zwrócony, a sprawca za swój czyn odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

02-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)