REKLAMA
REKLAMA

BILETY ROZDANE! Flott Cascaders Team w Sanoku. Największe show kaskaderskie w Europie! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE .witamy w atmosferze Coloseum…  Flott Cascaders Team …z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, obecnie najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli.

Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów ekstremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji  III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda – Casino Royale i Quantum of Solace.

Flott Cascaders Team to opowieœć o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia… Którzy umiejętności zawodowe „przepocili” w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości… urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną…

O ustanawianiu rekordów świata – odnotowanych w Księdze Guinessa – wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu Najlepszego Teamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn  i współczesnych gladiatorów…

To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały witamy w atmosferze Coloseum.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:
13 jazda samochodami na dwóch kołach
13  manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi
14  skoki nad rzędem aut; samochodem,  motocyklem, quadem
15  wyścigi rzymskie
16  przejazdy przez płonące ściany
17  jazda z płonącym człowiekiem
18  amerykańskie Monster Track
19 strzał do pędzącego samochodu z bazooki!

Przepis
„Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.”

(Szef kuchni)
Koordynator Alfréd Šmíd


Kiedy: 24.07.2013 godz. 20:00
Gdzie: Tor Łyżwiarski MOSiR w Sanoku
Bilety: 30,- , ulgowy – 20,- (bilety w kasie czynnej na godzinę przed imprezą)

Flott Cascaders Team w Sanoku – sierpień 2010


Bilety otrzymują:
– pani Iwona Czopor
– pani Lidia Lubas
– pan Mateusz Maślany
– pani Joanna Skowrońska
– pan Damian Szałajko
– pani Katarzyna Szarek


Jak zdobyć bilet?

Mamy dla Państwa 6 biletów na show Flott Cascaders Team w Sanoku!

Wyślij wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „Kaskaderzy w Sanoku” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.

10., 20., 30., 40., 50. oraz 60. osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA jeden bilet na show w wykonaniu Flott Cascaders Team!

Na e-maile czekamy do piątku (19.07.br.) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje, że wygrywa kolejna osoba.

Z jednego adresu mailowego, można wysłać tylko jedną wiadomość!

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

18-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)