REKLAMA
REKLAMA

Nowy pawilon handlowy w Zagórzu. Stanowiska handlowe do wynajęcia

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz zaprasza kupców do składania ofert na wynajem powierzchni handlowych w nowopowstałym pawilonie handlowym, który zostanie oddany do użytku z dniem 28 sierpnia br.

Znajduje się w nim 11 stanowisk o pow. 8,70 m. kw. (5 otwartych, 6 zamkniętych), które w zależności od potrzeb można łączyć (powiększać) poprzez demontaż ścian działowych. Zgodnie w wymogami PROW w ramach, którego wzniesiono obiekt, 50 % ogółu powierzchni handlowych przeznaczonych jest do handlu artykułami z branży rolno – spożywczych. Reszta może być zagospodarowana dowolnie. Obiekt posiada ogrodzenie i wyposażony jest w zaplecze sanitarne. Minimalna stawka za dzierżawę 1 metra kwadratowego wynosi 12 zł netto.

W przypadku wpłynięcia większej liczby ofert niż stanowisk gmina ogłosi przetarg. Szczegółowe informacje odnośnie warunków wynajmu można uzyskiwać dzwoniąc na numer telefoniczny 13 46 220 62 wew. 67 lub bezpośrednio w pokoju nr 36 w Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz.


Gmina Zagórz

18-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)