REKLAMA
REKLAMA

Gąsienice gumowe DRB DONGIL

SANOK / PODKARPACIE. Firma Tagex Polska Sp. z o.o. jest wiodącym  i wyłącznym importerem oraz dystrybutorem gąsienic gumowych DRB DONGIL® w Polsce. Posiadamy w Sanoku największy w Polsce magazyn gąsienic gumowo-metalowych, na którym składowane są i dostępne od „ręki” prawie wszystkie rozmiary gąsienic, do wszystkich koparek i maszyn budowlanych.

Od tych najmniejszych po te największe. Gwarantujemy natychmiastową dostępność, a w przypadku braku danego rozmiaru na magazynie gwarantujemy dostawę w terminie 7 dni roboczych.

Oferowane przez naszą firmę gąsienice gumowe są gwarantem najwyższej jakości, wydajności oraz atrakcyjnej ceny. Gąsienice gumowe , są bez tzw. „szwu”. Wewnętrzny oplot wzmacniający wykonany jest z ciągłych linek ze stali nierdzewnej, i zwulkanizowany w jednoetapowym procesie termicznym, co pozwala na przeniesienie o 40% większej wzdłużnej siły napinającej (naciągu) na gąsienicę.

W swojej ofercie posiadamy gąsienice gumowe o krótkim rozstawie ogniw tzw. „Short Pitch”: gąsienice te mają podwojoną ilość stalowych wzmocnień, a tym samym zapewniają większą wytrzymałość, stabilność, jednocześnie minimalizując wibracje, wahania podczas poruszania się maszyny. Żaden inny producent nie przykłada się tak konsekwentnie do tej nowoczesnej technologii „Short Pitch”:

Ponad to gąsienice DONGIL® to 3 lata GWARANCJI. Żaden inny producent takiej gwarancji nie udziela.

Dostarczamy dla producentów minikoparek (OEM)!

DONGIL® dostarcza swoje gąsienice bezpośrednio na pierwsze montaże największych światowych koncernów produkujących minikoparki. DONGIL®  osiągał to poprzez nieustanny rozwój nowych technologii produkcyjnych, stosowaniu nowych wytrzymalszych surowców oraz rygorystycznie prowadzone testy statyczne i dynamiczne na specjalnie do tego celu skonstruowanych urządzeniach, dlatego też DONGIL® jest liderem rynku gąsienic gumowych i posiada największy asortyment bieżników i rozmiarów gąsienic dla rynku części zamiennych.
W naszej ofercie posiadamy gąsienice gumowe do takich marek jak : Caterpillar, Bobcat, Case, Kubota, Hanix, Neuson, Daewoo, Doosan, Komatsu, Hitachi, Hyunadi, Atlas, New Holland, JCB, Terex, Volvo, Yanmar, Airmann, Zeppelin, Brook, Hinowa, Gehlmax, Pel-Job oraz wielu innych.

ZALETY GĄSIENIC GUMOWYCH FIRMY DRB DONGIL®

1. Technologia zaakceptowana przez największe koncerny produkujące minikoparki.
2. Produkcja certyfikowana systemem jakości ISO .
3. Najwyższa jakość surowców używanych do produkcji gąsienic gumowych zwiększająca trwałość gąsienic.
4. Wszelkie wady fabryczne objęte są 3 letnią gwarancją producenta.
5. Mała wartość nacisków powierzchniowych powodująca mniejsze uszkodzenia powierzchni w stosunku do innych gąsienic.
6. Niższy poziom drgań i hałasu w porównaniu z innymi  gąsienicami, zapewniający lepszą ochronę operatora i maszyny przed skutkami wibracji. – Technologia „Short Pitch”.
7. Optymalne dopasowanie wymiarów gąsienic do elementów podwozia zapewniające wolniejsze zużywanie się rolek i kół.
8. Większą i łagodniejszą prędkość jazdy w porównaniu z innymi gąsienicami.
9. Masa całkowita minikoparki na gąsienicach gumowych może być dwukrotnie wyższa w stosunku do porównywalnej klasy koparki kołowej.
10. Masa całkowita minikoparki wyposażonej w gąsienice gumowe jest mniejsza od wersji z gąsienicami stalowymi.

Kupując gąsienice gumowe naszej firmy możesz być pewien, że jest to produkt światowej klasy. Nasi konstruktorzy mają dostęp do nowych technologii i surowców oraz specjalistycznej wiedzy, tworzą gąsienice gumowe cechujące się najwyższą trwałością.

Zapraszamy do kontaktu:

Tagex Polska Sp.z.o.o.
ul. Okulickiego 8
38-500 Sanok
tel: +48 13 46 38332
fax: +48 13 46 46332
tel. kom. +48 605 243 660

info@tagex.com.pl
www.tagex.com.pl


Tekst sponsorowany

24-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook