REKLAMA
REKLAMA

Pijany mężczyzna wszedł pod koła śmieciarki

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie 53-letni mężczyzna, który wczoraj spowodował kolizję drogową w miejscowości Krzywe. Kompletnie pijany szedł poboczem i zatoczył się prosto pod koła jadącej drogą śmieciarki. Życie zawdzięcza najprawdopodobniej uwadze i ostrożności kierowcy, który natychmiast się zatrzymał i pieszemu nic się nie stało.

Policjanci wezwani na miejsce zdarzenia ustalili, że spowodował je nietrzeźwy pieszy. Tuż po godz. 13 przez miejscowość Krzywe jechał samochodem ciężarowym, służącym do przewozu śmieci, mieszkaniec Żubraczego. Zauważył on pieszego idącego poboczem, który  był wyraźnie nietrzeźwy. Mężczyzna miał nieskoordynowane ruchy, chwiał się na boki. Kierujący zwolnił i próbował ominąć pieszego, cały czas obserwując go w lusterku. Dzięki temu zauważył, że pieszy zatoczył się i wpadł w bok ciężarówki.

Kierowca wezwał pomoc dla pieszego oraz Policję. Pieszemu nic się nie stało, został przekazany pod opiekę rodzinie. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy. Pieszy miał w organizmie 3,21 promila alkoholu.

 

źródło: KPP Lesko

24-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)