REKLAMA
REKLAMA

JEZIORO SOLIŃSKIE: Skrajnie wyczerpanego i odwodnionego żeglarza przetransportowano do szpitala

JEZIORO SOLIŃSKIE. Mieszkaniec Krosna w stanie skrajnego wyczerpania i odwodnienia dzięki pomocy policjantów trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Mężczyzna samotnie pływał żaglówką po Jeziorze Solińskim. Czując się bardzo źle, zadzwonił na Policję. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili.

Wczoraj około godziny 15 policjanci z Polańczyka otrzymali wiadomość od żeglarza, który swoją żaglówkę zacumował na Jeziorze Solińskim w pobliżu Horodka. Mężczyzna uskarżał się na ból głowy i brzucha, lecz jego głos wskazywał na poważne osłabienie. Policjanci udali się we wskazane miejsce i zastali mieszkańca Krosna leżącego na koi żaglówki w bardzo złym stanie zdrowia. Dzięki szybko zorganizowanej pomocy ratowników WOPR mężczyzna trafił do szpitala. Jak się okazało, żeglarz był skrajnie wyczerpany i odwodniony, do tego stopnia, że nie mógł się samodzielnie poruszać. Obecnie jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: KPP Lesko

17-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)