REKLAMA
REKLAMA

JUŻ DZIŚ DODAJ OFERTĘ ANDRZEJKOWĄ!

Gdzie spędzić Andrzejki? – na pytanie, które nurtuje niemal każdego, znamy odpowiedź! – W Państwa restauracji, lokalu, pubie, czyli na organizowanej przez Państwa imprezie Andrzejkowej!

Tutaj rozpoczyna się nasza rola!

Przygotowaliśmy specjalny serwis internetowy www.esanok.pl/andrzejki, miejsce na prezentowanie Państwa ofert Andrzejkowych.

Największe atuty serwisu to w skrócie:

● Oferty Andrzejkowe promujemy poprzez nasze popularne serwisy lokalne:
eSanok.pl, Sanok24.pl, Bieszczady24.pl, NoclegiBieszczady.pl, tvPodkarpacie.pl, Podkarpacie24.pl, Lesko24.pl, Ustrzyki24.pl, Brzozow24.pl, Rzeszow24.pl, Jaslo24.pl, iKrosno.pl, których strony codziennie odwiedzają tysiące użytkowników!

W każdym z tych serwisów umieściliśmy baner reklamowy, który odsyła naszych użytkowników do strony gdzie znajdzie się Państwa oferta!

● Oferta zamieszczona w serwisie to sezonowa reklama dedykowana, docierająca wyłącznie do internautów, którzy jej wręcz poszukują! Co więcej, wspomniana lokalna promocja nie wyklucza pełnej dostępności dla internautów z całej Polski.

● Prosta droga zamieszczenia oferty – materiały (treść oferty, zdjęcia, cennik) przesyłają Państwo pocztą e-mail, a my zajmujemy się ich publikacją.

● Przystępna cena – 200 zł + 23% VAT za publikację pojedynczej oferty Andrzejkowej!

UWAGA: W pakiecie z ofertą Sylwestrową tylko 300 zł +23% VAT za dwa ogłoszenia !

O kolejności wpisu decyduje data dodania oferty.

W ramach reklamy w serwisie www.sanok.pl/andrzejki proponujemy, również promocję Państwa oferty Andrzejkowej w formie artykułu sponsorowanego. Artykuł publikowany jest w „Aktualnościach” na portalu eSanok.pl oraz przez 7 dni widoczny jest na stronie głównej w dziale „Artykuły promowane” (prawa strona serwisu). Koszt tego rodzaju publikacji to dodatkowo 100 zł + 23% VAT.

Aby skorzystać z oferty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub wizytę w naszej siedzibie.

38-500 Sanok, ul. Grzegorza 6 (II piętro)
tel.: 13 46 44 338 wew. 2
e-mail: biuro@p24.pl

www.eanok.pl/andrzejki
www.esanok.pl/sylwester


28-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook