REKLAMA
REKLAMA

Kierowca autobusu wyjeżdżając z zatoki autobusowej najechał na nogę pasażerki

SANOK. Kierowca autobusu wyjeżdżając z zatoki autobusowej najechał na nogę pasażerki. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14.30 w Sanoku przy ul. Dmowskiego. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że 84-letnia mieszkanka powiatu sanockiego wysiadając z autobusu środkowymi drzwiami postawiła jedną nogę na chodniku. W tym momencie autobus ruszył i zaczął zamykać drzwi. Po chwili okazało się, że pasażerka upadła, a jadący autobus tylnym kołem przejechał po jej nodze. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń i natychmiast została przetransportowana do szpitala w Sanoku.

Badanie alkomatem potwierdziło, że zarówno kierujący autobusem jak i pokrzywdzona byli trzeźwi. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

 

08-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)