REKLAMA
REKLAMA

Mężczyzna zginął podczas prac w lesie

ZATWARNICA / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci wspólnie z prokuratorem pracowali na miejscu tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło na terenie Nadleśnictwa Lutowiska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas prac w lesie, spadające drzewo uderzyło 33-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około południa w okolicach miejscowości Zatwarnica, na terenie leśnictwa Jawornik- Nadleśnictwo Lutowiska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas prac wyrębu w lesie, spadające drzewo uderzyło 33-letniego mężczyznę  i przydusiło go. Pracujący z nim dwaj inni mężczyźni wyciągnęli ciało przed przybyciem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety w wyniku odniesionych ran 33-latek zmarł.

Na miejsce  wypadku została skierowana grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KPP Lesko

07-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)