REKLAMA
REKLAMA

Mikołajki z Fundacją Czas Nadziei (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 6 grudnia 2013. Wybiła godzina 17.00. Dzieci wraz z rodzicami cierpliwie czekały na specjalnego Gościa w Świetlicy przy ul. Lipińskiego. Ku radości wszystkich najpierw zjawiły się Aniołki. W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja razem z anielskimi przybyszami dzieci śpiewały wesołe piosenki.

Co chwilkę było słychać radosny choć z nutką niecierpliwości dziecięcy śpiew: „Witaj Święty Mikołaju…!” Dzieci nauczyły się dla Mikołaja specjalnej piosenki, gdyż jak zapewniały rozśpiewane Aniołki – Święty bardzo lubi śpiewać. Długo nie kazał dzieciom czekać. Po 10 minutach zjawił się Święty Mikołaj z długą do pasa brodą. Choć jak legendy głoszą Mikołaj jest już starszym panem, nie siedział na tronie. Od razu wskoczył do kółeczka i tańcował z dziećmi śpiewając z nimi piosenki o żabce, krasnoludkach, kaczuszkach o miłości i o… świętości! Bo za chwilę wszyscy siedli w koło Mikołaja, który opowiadał jak to został świętym dobrze czyniąc i pomagając innym ludziom. Były niespodzianki: quiz z nagrodami, pokaz tańca, przysięga na brodę Świętego Mikołaja, aż wreszcie przyszedł czas na prezenty.

Dzieci wracały do domów obdarowane nie tylko prezentem. Otrzymały od Świętego Mikołaja coś więcej… sporą dawkę dobrej zabawy i humoru. Dwie godziny szalonej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Mikołaj chętnie wróci tu znów za rok, bo gdy – zgodnie z jego prośbą – wszyscy będą dla siebie dobrzy, pełni miłości i zawsze ze szczerym uśmiechem dla drugiego – świat będzie lepszy.

Zarząd Fundacji dziękuje rodzicom i dzieciom. Szczególnie naszym podopiecznym, którzy byli z nami! A Święty Mikołaj dziękuje cudownym Aniołkom, bez których nie dał by rady, które są zawsze. Niech dla Was wszystkich nagrodą będą uśmiechnięte Dzieci!

Bo szczęśliwe dzieci to nasza pasja…

 

materiał nadesłany

09-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)