REKLAMA
REKLAMA

Narkotyki, rośliny konopi indyjskich, rowery pochodzące z kradzieży

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci podczas przeszukania kilku mieszkań powiatu sanockiego ujawnili narkotyki, rośliny konopi indyjskich oraz rowery pochodzące z kradzieży. W wyniku akcji zatrzymano kilku mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. 


Policjanci Wydziału Kryminalnego sanockiej komendy Policji wspólnie z funkcjonariuszami sanockiej Straży Granicznej w oparciu o posiadane informacje prowadzili czynności operacyjne zmierzające do zatrzymania osób zamieszanych w uprawę oraz handel narkotykami.

We wtorek, podczas zorganizowanych działań w godzinach rannych sanoccy policjanci przeszukali kilka domów, mieszkań, pomieszczeń gospodarczych oraz samochód należący do 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Ujawnili kilkanaście porcji marihuany oraz doniczki z roślinami konopi indyjskich. Ponadto w jednym z domów funkcjonariusze zabezpieczyli rower górski pochodzący z kradzieży, który podejrzany 24-latek nabył płacąc sprzedawcy porcją narkotyków.

Czynności prowadzone w tej sprawie oraz przesłuchania kolejnych osób zamieszanych w przestępstwa uprawy, posiadania i udzielania substancji odurzających doprowadziły do ustalenia i zatrzymania podejrzanych w sprawie innych przestępstw, między innymi kradzieży rowerów, do których doszło końcem ubiegłego roku.

Wszyscy zatrzymani, za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

KPP Sanok

26-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)