Praca Auto Serwis

PIŁKA NOŻNA: Porażka Stali Sanok z II-ligową Resovią. Terminarz spotkań rundy wiosennej na Wierchach

SPORT. Piłkarze Stali Sanok w kolejnym sparingu przed startem rozgrywek rundy wiosennej ulegli w Rzeszowie miejscowej Resovii 1:4. Bramkę dla Stali w końcówce meczu zdobył Paweł Poliniewicz. Zobacz terminarz rundy rewanżowej, spotkań rozgrywanych w Sanoku.

Resovia:
Goszka – Ciećko (Miazga), Kozubek, Domoń, Słaby (Ślęzak) – Kusiak (Ogrodnik), Świechowski (Jaroch), Frankiewicz (Podlasek), Brągiel (Buczek) – Tunkiewicz, Zaniewski (Hajduk).

Stal Sanok:
I połowa: Krzanowski – Kokoć, Węgrzyn, Łuczka, Faka – Tabisz, Adamiak, Niemczyk, Góra, Ząbkiewicz – Szałamaj.
II połowa: Chopko – Jaklik, Zarzycki, Januszczak, Pluskwik – Lorenc, Kruszyński, Steliga, Poliniewicz, Ząbkiewicz – Sobolak.

Do rozpoczęcia rundy wiosennej w III lidze lubelsko-podkarpackiej pozostał miesiąc. Poniżej prezentujemy terminy spotkań piłkarzy Stali Sanok na własnym stadionie (ul. Żwirki i Wigury):

* Mecz nie dojdzie do skutku z powodu wycofania się drużyny Unii z rozgrywek

Równocześnie informujemy, iż prawdopodobnie żaden wiosenny mecz Stalowców w Sanoku nie zostanie zaklasyfikowany jako spotkanie o podwyższonym ryzyku. Oznacza to więc, że we wszystkich spotkaniach na Wierchach w sektorze dla gości (tzw. klatka), będą mogli przebywać kibice przyjezdni.

źródło: oficjalna strona internetowa klubu Stal Sanok