REKLAMA
REKLAMA

Policjanci odnaleźli zaginioną

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci odnaleźli 58-letnią kobietę, której zaginięcie zgłosił wczoraj jej mąż. W niedługim czasie ustalili, że kobieta znajduje się w autobusie i jedzie w kierunku Krakowa. Dzięki sprawnym działaniom przekazano ją pod opiekę córki.

Wczoraj po godz. 16. mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił o zaginięciu swojej żony, która leczy się na zaburzenia psychiczne. Policjanci z komendy powiatowej w Sanoku niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do odnalezienia kobiety. Po rozpytaniu osób najbliższych okazało się, że prawdopodobnie wyjechała do Krakowa.

Funkcjonariusze po ustaleniu numerów telefonów dotarli do kierowcy autobusu, który potwierdził w rozmowie telefonicznej, że odpowiadająca rysopisowi 58-latka znajduje się w autobusie i jedzie w kierunku Krakowa. Kierowca delikatnie podpytał pasażerkę dokąd jedzie. Następnie przekazał policjantom informacje dotyczące planów kobiety, tj. podróży lotniczej do Bolonii.

W wyniku współpracy z policjantami z  II Komisariatu Policji w Krakowie poszukiwaną kobietę przewieziono do komisariatu skąd około godz. 21. odebrała ją rodzina.

źródło: KPP Sanok

28-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)