REKLAMA

Policjanci ustalili tożsamość zmarłej kobiety

PODKARPACIE. Policjanci ze Stalowej Woli ustalili tożsamość kobiety, której zwłoki znalazł w lesie podczas spaceru mieszkaniec Stalowej Woli. To 50-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

Przypomnijmy, że w sobotę około godz. 14.30, mieszkaniec Stalowej Woli będąc na spacerze, w lesie w pobliżu ronda na ulicy Bojanowskiej, ujawnił zwłoki kobiety. Natychmiast powiadomił o tym Policję.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wraz z prokuratorem. Podczas wstępnych oględzin miejsca i znalezionych zwłok nie ujawniono śladów, które wskazywałyby, że do śmierci kobiety przyczyniły się inne osoby. Przy kobiecie nie było żadnych dokumentów.

Policjanci od soboty starali się ustalić tożsamość zmarłej. W tej sprawie opublikowano komunikaty w środkach społecznego przekazu. Mieszkaniec Pysznicy ujrzawszy zdjęcia zmarłej kobiety w jednej z gazet, rozpoznał,  że to 50-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. Dzisiaj poinformował o tym Policję. Ustalono, że przed śmiercią kobieta przebywała bez zameldowania na terenie gminy Pysznica.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli pod nadzorem miejscowej prokuratury.

źródło: KPP Stalowa Wola

28-03-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.