REKLAMA
REKLAMA

Poszukiwany listem gończym ukrywał się za granicą. Po powrocie został zatrzymany

LESKO / PODKARPACIE. Wczoraj w Lesku policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Sanoka. Był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna przebywał za granicą, gdzie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci patrolujący teren Leska, około godz. 13.30 pod jednym z marketów zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Gdy policjanci zaparkowali samochód, mężczyzna uciekł do sklepu. Zatrzymany między sklepowymi półkami mężczyzna mylił się w odpowiedziach na temat własnej tożsamości, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

Policjanci przewieźli młodego człowieka do budynku leskiej komendy Policji. Tam też potwierdzono jego dane osobowe. Wówczas wyjaśnił się powód zdenerwowania zatrzymanego. 22-latek był poszukiwany listem gończym, gdyż unikał kary pozbawienia wolności. Według jego relacji ostatni rok spędził za granicą, do kraju wrócił przed trzema dniami.

Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Sanoku.

źródło: KPP Lesko

 

20-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)