REKLAMA
REKLAMA

Ruszyły prace na ulicy Kościuszki

SANOK / PODKARPACIE. Rozpoczął się długo oczekiwany remont głównych ulic wiodących przez Sanok – Rymanowskiej, Kościuszki i Jagiellońskiej. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Z ostatnich informacji wykonawcy wynika, że nawet do poniedziałku zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Kościuszki i Mickiewicza.

Kierowców prosimy więc o ostrożną jazdę i omijanie tego odcinka. Bardziej szczegółowy harmonogram prac i wykaz utrudnień mamy otrzymać od wykonawcy w przyszłym tygodniu, o czym niezwłocznie poinformujemy opinię publiczną – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki.

Na pozostałych remontowanych odcinkach, trwa demontaż starych chodników. Wartość całej inwestycji to ponad 4 mln zł. Połowę tej kwoty stanowi rządowe dofinansowanie, 20 tys. zł. dołoży Urząd Miasta, a ponad 2 mln zł Powiat Sanocki. Gruntowny remont obejmie odcinek od ronda Beksińskiego, przez ulice  Kościuszki, Jagiellońską aż do przejazdu kolejowego na ul. Lipińskiego łącznie 1.6 km. Inwestycja zostanie zakończona jeszcze w tym roku.

Materiały nadesłane

12-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)