REKLAMA
przeprosiny Janas Podłogi
REKLAMA

SANOK: Most Olchowiecki zamknięty do niedzieli do godz. 9.00

SANOK. Postępują prace remontowe, prowadzone na moście Olchowieckim w Sanoku przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Z tego powodu kolejny raz czekają nas utrudnienia. Tym razem most Olchowiecki będzie zamknięty dla ruchu samochodowego i pieszego przez 33 godzin, tj. od północy w sobotę 8 czerwca aż do niedzieli (9 czerwca) do godz. 09.00.

Miasto Sanok wyznaczyło objazd – tylko dla samochodów osobowych – przez ośrodek wypoczynkowy „Sosenki”. W momencie dużego natężenia ruchu przejazd tamtędy będzie wahadłowy. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do uwag i dyspozycji kierujących na miejscu ruchem strażników miejskich.
Również komunikacja miejska w tych dniach będzie kursowała na zmienionej trasie.

Linia nr 4 będzie kursowała z Sanoczka przez Śródmieście do ul. Lwowskiej bez zmian. Natomiast od ul. Lwowskiej przez ul. Bony – Mickiewicza – Białogórską – most Białogórski – Rybickiego – Sosenki-Witkiewicza –Przemyską i dalszą trasą bez zmian.

Linia nr 3 będzie kursowała na trasie ul. Reymonta – Lwowska – Bony – Mickiewicza – Białogórska – most Białogórski, a następnie przez Sosenki i Witkiewicza do dzielnicy Olchowce.
Warto dodać, że wszelkie zmiany organizacji ruchu zostaną oznakowane odpowiednimi tablicami informacyjnymi.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Sanoka

08-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)