REKLAMA
REKLAMA

Sportowe sukcesy w Szkole Podstawowej nr 1 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku zajęła drugie miejsce w województwie we współzawodnictwie sportowym w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szk. 2012/2013. Na uroczystym podsumowaniu współzawodnictwa sportowego szkół, klubów, gmin i powiatów za rok szk. 2012/2013 w Świlczy k. Rzeszowa delegacja Szkoły Podstawowej nr 1 odebrała puchar i nagrodę.

W rywalizacji sportowej  w wielu dyscyplinach rokrocznie bierze udział kilkaset szkół podstawowych z woj. podkarpackiego, w tym roku sklasyfikowano 698 szkół. Szkoła Podstawowa nr 1 od wielu lat plasuje się w pierwszej szóstce. W ostatnim roku szkolnym uczniowie byli mistrzami województwa w pływaniu i łyżwiarstwie, wicemistrzami w gimnastyce sportowej, zajęli trzecie miejsce w unihokeju chłopców, szóste miejsce w czwórboju lekkoatletycznym, ósme miejsce w szachach. Startowali także zajmując dalsze miejsca w piłce nożnej, badmintonie, narciarstwie biegowym, grach zespołowych. Różnorodność tych dyscyplin świadczy o wszechstronności szkoły w rozwijaniu zainteresowań sportowych uczniów.


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 mają szeroki wachlarz możliwości realizowania swoich pasji i talentów sportowych i osiągają bardzo dobre wyniki dzięki pracy swojej, nauczycieli, wsparciu rodziców oraz bardzo dobrej bazie sportowej.


materiały nadesłane,
foto: PWSzZS

06-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)