REKLAMA
REKLAMA

Sportowe sukcesy w Szkole Podstawowej nr 1 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku zajęła drugie miejsce w województwie we współzawodnictwie sportowym w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szk. 2012/2013. Na uroczystym podsumowaniu współzawodnictwa sportowego szkół, klubów, gmin i powiatów za rok szk. 2012/2013 w Świlczy k. Rzeszowa delegacja Szkoły Podstawowej nr 1 odebrała puchar i nagrodę.

W rywalizacji sportowej  w wielu dyscyplinach rokrocznie bierze udział kilkaset szkół podstawowych z woj. podkarpackiego, w tym roku sklasyfikowano 698 szkół. Szkoła Podstawowa nr 1 od wielu lat plasuje się w pierwszej szóstce. W ostatnim roku szkolnym uczniowie byli mistrzami województwa w pływaniu i łyżwiarstwie, wicemistrzami w gimnastyce sportowej, zajęli trzecie miejsce w unihokeju chłopców, szóste miejsce w czwórboju lekkoatletycznym, ósme miejsce w szachach. Startowali także zajmując dalsze miejsca w piłce nożnej, badmintonie, narciarstwie biegowym, grach zespołowych. Różnorodność tych dyscyplin świadczy o wszechstronności szkoły w rozwijaniu zainteresowań sportowych uczniów.


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 mają szeroki wachlarz możliwości realizowania swoich pasji i talentów sportowych i osiągają bardzo dobre wyniki dzięki pracy swojej, nauczycieli, wsparciu rodziców oraz bardzo dobrej bazie sportowej.


materiały nadesłane,
foto: PWSzZS

06-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)