REKLAMA
REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Zagłębie Sosnowiec

SANOK / PODKARPACIE. Rozgrywki Polskiej Ligi Hokejowej nie zwalniają tempa. Już dzisiaj, w Arenie dojdzie do pojedynku Ciarko PBS Bank KH Sanok z Zagłębiem Sosnowiec. Po ostatniej pechowej porażce w Tychach, podopieczni Štefana Mikeša będą chcieli znów wejść na zwycięską ścieżkę. Czy ta sztuka się uda? Oglądaj transmisję na żywo z z portalem tvPodkarpacie.pl!

Przygotowaliśmy dla Państwa test sprawdzający dostęp do serwera transmitującego mecz.

Z uwagi na krytyczne głosy internautów informujemy, że redakcja tvPodkarpacie.pl i Esanok.pl nie jest inicjatorem wprowadzenia opłaty za transmisję.

Za pomocą systemu PPV użytkownik otrzymuje dostęp do 1 transmisji po wykupieniu i wprowadzeniu specjalnego kodu. Raz użyty kod dostępu zostaje aktywowany i nie można będzie go wykorzystać podczas innych transmisji na innych komputerach oraz przeglądarkach internetowych.

UWAGA. Należy korzystać z jednej przeglądarki internetowej! (Zaleca się użycie przeglądarki Mozilla Firefox)

Aby użytkownik mógł korzystać w sposób niezakłócony z transmisji LIVE musi posiadać dostęp do internetu o szybkości co najmniej 2Mbit/s w kierunku DOWNLOAD oraz posiadać komputer klasy PC Pentium IV lub wyższy.

SPRAWDŹ SZYBKOŚĆ TWOJEGO INTERNETU – KLIKNIJ

Aby użytkownik został poprawnie z autoryzowany, oraz mógł wykorzystywać kod dostępu, jego przeglądarka musi akceptować pliki COOKIE.

Aby zapewnić najwyższą jakość usługi, przygotowaliśmy dla Państwa test, za pomocą którego, będą mogli Państwo sprawdzić połączenie z naszym serwerem nadającym sygnał transmisji.

Jeśli w oknie transmisji pojawi się obraz z jednej z kamer Esanok.pl – mają Państwo pewność prawidłowego odbioru transmisji Pay-Per-View. Jeśli obraz się nie pojawi – prosimy o użycie innej przeglądarki.

Test będzie dostępny po godzinie 16:00

Na bezpośrednią relację z tego spotkania, zaprasza portal tvPodkarpacie.pl.

POZNAJ ZASADY UZYSKIWANIA DOSTĘPU DO TRANSMISJI

 

WŁĄCZ TRANSMISJĘ MECZU CIARKO PSB BANK KH SANOK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

UWAGA:

Wszelkie uwagi dotyczące transmisji i reklamacje prosimy kierować na adres biuro@obsluga-medialna.pl

 

Ciarko PBS Bank KH Sanok – Zagłębie Sosnowiec, niedziela (13.01.), godzina 18:00.

Początek transmisji o godzinie 17:50.

 

13-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)