REKLAMA
REKLAMA

Urząd Miasta zaprasza na konsultacje w sprawie strategii rozwoju Sanoka

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta Sanoka rozpoczął prace nad „Zintegrowaną Strategią Rozwoju Sanoka na lata 2013 – 2024”. W najbliższy czwartek, 29 sierpnia w Klubie Górnika odbędzie się spotkanie poświęcone temu zagadnieniu.

Strategia rozwoju miasta to jeden z najważniejszych dokumentów w działalności samorządu, w którym powinna znaleźć się odpowiedź na pytanie: co musimy zrobić, aby funkcjonować i rozwijać się w przyszłości?

To dokument, w którym zawarte są m.in.: misja, priorytety, cele i kierunki rozwoju miasta, obejmujące obszary strategiczne takie, jak: przemysł i przedsiębiorczość, turystyka, ekologia, kultura, edukacja i sport, a także infrastruktura techniczna. Strategia rozwoju jest również jednym z dokumentów potrzebnych do starania się ośrodki unijne. Stąd Miasto Sanok przykłada dużą wagę do jej opracowania w oparciu o procedury z udziałem społeczności lokalnej.

Pierwsze spotkanie informacyjne w tej kwestii, połączone z prezentacją i warsztatami tematycznymi, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Sanoka, odbędzie się 29 sierpnia, o godz. 10.00 w Klubie Górnika.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

27-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)