REKLAMA
REKLAMA

Ustrzycka policja ma nowego komendanta (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Mł. insp. Adam Winiarski został nowym komendantem w Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych. Uroczyste wprowadzenie nowego szefa ustrzyckich policjantów, odbyło się w sali konferencyjnej miejscowej jednostki. Obecny był  I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Kazimierz Mruk.

W uroczystości wzięli udział policjanci i pracownicy cywilni ustrzyckiej komendy oraz przedstawiciele samorządu: Starosta Powiatu Bieszczadzkiego Krzysztof Gąsior,  Wójt Gminy Czarna Marcin Rogacki, Prokurator Rejonowy w Lesku Maria Chrzanowska, Prezes Sadu Rejonowego w Lesku Andrzej Cyran, Komendant PSP w Ustrzykach Dolnych mł. bryg. Piotr Królicki. Zaproszeni goście złożyli gratulacje i życzenia dobrej współpracy nowemu komendantowi. W imieniu ustrzyckich policjantów gratulacje złożyła podinsp. Ryszarda Czerenkiewicz Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego oraz Naczelnik Wydziału Kryminalnego kom. Grzegorz Koczera. W uroczystości uczestniczył także były komendant ustrzyckich policjantów  Aleksander Lubas.

Podinsp. Adam Winiarski ma 49 lat. Służbę w resorcie spraw wewnętrznych rozpoczął 23 lata temu właśnie w Ustrzykach Dolnych, by po dwóch latach kontynuować ją w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku. Od 1999 r. powierzano mu funkcje kierownicze. Kierował Komisariatem Policji w Cisnej, potem Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego, następnie  Wydziałem Kryminalnym leskiej Policji. Od 2 kwietnia 2012 r. pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych. Mł. insp. Adam Winiarski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest żonaty, ma troje dzieci. Lubi książki o tematyce regionalnej i historycznej. Jego pasją są góry, posiada uprawnienia przewodnika beskidzkiego.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

22-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)