REKLAMA
REKLAMA

Biblioteka pedagogiczna spieszy z pomocą dla studentów

SANOK / PODKARPACIE. Uczelnie wyższe zainaugurowały rok akademicki. Dla studentów rozpoczęły się długie godziny spędzone nad książkami i stertami notatek, gorączkowe poszukiwania książek naukowych i akademickich skryptów oraz częste wizyty w bibliotece.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie wraz z filiami przygotowała dla studentów specjalną ofertę . Akcję pod nazwą „Miesiąc studenta” rozpoczynamy 15 października br.

Studenci, którzy zdecydują się zapisać do biblioteki i otrzymać kartę biblioteczną uprawniającą do korzystania ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i jej pięciu filii, mogą liczyć na zwiększony limit wypożyczeń. Wzięliśmy także pod uwagę prośby studentów, którzy podjęli naukę poza miejscem zamieszkania. Przez cały miesiąc będzie można skorzystać z nowej formy zapisu. Każdy student będzie mógł zapisać się do biblioteki on-line – szczegóły poniżej.
W tym okresie studenci będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy poprzez poznanie atutów katalogu OPAC, a także uzyskać odpowiedzi na takie pytania :jak zdalnie wyszukać i zamówić książkę w katalogu OPAC WWW, jak logować się do katalogu, jak prolongować i rezerwować materiały biblioteczne.

W celu zapisania się do biblioteki prosimy wykorzystać kartę zapisu dostępną na stronie internetowej Biblioteki.

Po zarejestrowaniu zapisu otrzymają Państwo informację zwrotną z hasłem do logowania i instrukcją. Prosimy w mailu podać nam miejsce odbioru karty bibliotecznej ( Krosno, Sanok, Jasło, Brzozów, Ustrzyki Dolne , Lesko)
Serdecznie zapraszamy studentów do skorzystania z naszej oferty.
Irena Florczak

22-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)