REKLAMA
REKLAMA

Wylicytuj oryginalną koszulkę meczową Wojtka Wolskiego!

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do udziału w wyjątkowej aukcji, gdzie można wylicytować oryginalną koszulkę meczową Wojtka Wolskiego z jego autografem. Miał ją na sobie grając w barwach drużyny NHL Colorado Avalanche.

Koszulka jest przekazana przez Artura Wołczańskiego, byłego członka rady nadzorczej Ciarko PBS Bank KH Sanok, a obecnie zawodnika amatorskiego zespołu hokejowego „Niedźwiedzie Sanok”. Za zgodą Wojtka Wolskiego uzyskane z licytacji pieniądze zostaną w całości przeznaczone na wyjazd sanockiej grupy młodzieżowej na międzynarodowy turniej hokejowy RIGA CUP na Łotwie, który odbędzie się w kwietniu 2013 roku. Sanocka drużyna znalazła się w gronie zespołów z Norwegii, Finlandii, Rosji, Litwy, Łotwy oraz USA. Mamy nadzieję, że nasi młodzi zawodnicy będą godnie reprezentować barwy naszego miasta i naszego kraju.

Wojtek Wolski (ur. 24 lutego 1986 w Zabrzu) – kanadyjski hokeista polskiego pochodzenia. W najlepszej lidze na świecie NHL wystąpił ponad 450 razy w których zdobył 105 goli i zaliczył 163 asysty. Reprezentował barwy Colorado Avalanche, Phoenix Coyotes, New York Ranger, Florida Panthers, a od tego sezonu występuje w Washington Capitals. Jeszcze kilka tygodni temu reprezentował barwy Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Zachęcamy wszystkich fanów hokeja na lodzie do wzięcia udziału w licytacji, która wspiera młodych sportowców w organizacji wyjazdu na turniej.

Aukcja: http://allegro.pl/show_item.php?item=3002558002

15-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)