REKLAMA
REKLAMA

Wylicytuj oryginalną koszulkę meczową Wojtka Wolskiego!

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do udziału w wyjątkowej aukcji, gdzie można wylicytować oryginalną koszulkę meczową Wojtka Wolskiego z jego autografem. Miał ją na sobie grając w barwach drużyny NHL Colorado Avalanche.

Koszulka jest przekazana przez Artura Wołczańskiego, byłego członka rady nadzorczej Ciarko PBS Bank KH Sanok, a obecnie zawodnika amatorskiego zespołu hokejowego „Niedźwiedzie Sanok”. Za zgodą Wojtka Wolskiego uzyskane z licytacji pieniądze zostaną w całości przeznaczone na wyjazd sanockiej grupy młodzieżowej na międzynarodowy turniej hokejowy RIGA CUP na Łotwie, który odbędzie się w kwietniu 2013 roku. Sanocka drużyna znalazła się w gronie zespołów z Norwegii, Finlandii, Rosji, Litwy, Łotwy oraz USA. Mamy nadzieję, że nasi młodzi zawodnicy będą godnie reprezentować barwy naszego miasta i naszego kraju.

Wojtek Wolski (ur. 24 lutego 1986 w Zabrzu) – kanadyjski hokeista polskiego pochodzenia. W najlepszej lidze na świecie NHL wystąpił ponad 450 razy w których zdobył 105 goli i zaliczył 163 asysty. Reprezentował barwy Colorado Avalanche, Phoenix Coyotes, New York Ranger, Florida Panthers, a od tego sezonu występuje w Washington Capitals. Jeszcze kilka tygodni temu reprezentował barwy Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Zachęcamy wszystkich fanów hokeja na lodzie do wzięcia udziału w licytacji, która wspiera młodych sportowców w organizacji wyjazdu na turniej.

Aukcja: http://allegro.pl/show_item.php?item=3002558002

15-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)